Melnais caurums

Kosmiskais rīma

Melnais caurums joprojām ir kosmosa neatklātais noslēpums. Vēl pat mūsdienās. Neviens to nav īsti redzējis, un zinātnieki zina, ka tāds eksistē, tikai tāpēc, ka par to liecina viņu veiktie mērījumi un aprēķini.
Melnais caurums 1
Tas varētu izskatīties kā ūdens virpulis, kas veidojas vannā, kad, izņemot korķi, no tās iztek ūdens. Ūdens virpulis vannā ievelk sevī ne tikai ziepju burbuļus, bet arī rotaļlietas, kas peld pa ūdens virsmu. Taču kosmiskais melnais caurums ir tik spēcīgs, ka tas sevī ievelk ne tikai visus tuvumā esošos objektus, bet pat gaismu!
Melnais caurums 2
Melno caurumu eksistenci pareģoja pasaules vēsturē ievērojamākais zinātnieks, Nobela prēmijas laureāts fizikā, Alberts Einšteins. Mūsdienu zinātnieki joprojām nevar izskaidrot to, kā viņš to varēja pierādīt jau iepriekšējā gadsimta sākumā. Tolaik lidojumi kosmosā vēl šķita tikai nereāls sapnis. 
Melnais caurums 3

Krāsojamā grāmata

Vai vari izvēlēto objektu izkrāsot tā, lai tas izskatītos īsts? Palūdz pieaugušajam izdrukāt šo krāsojamo grāmatu. Tev vēl vajadzēs krāsainos zīmuļus, un varēsi sākt!

Lejuplādē PDF failu

Krāsojamā grāmata

Vai vēlies uzzināt vēl kaut ko?

Svars

Vai vēlies uzzināt vēl kaut ko? Noklikšķini uz gaiši zilās pogas zem teleskopa.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAUZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!